Triatlon klub“Albone Extreme“ na otvorenom prvenstvu u triatlonu osvojili pokal Istre

29.6.2010. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U nedjelju 27. lipnja u samo centru slovenskog primorskog grada Kopra je održano je Otvoreno prvenstvo u triatlonu za pokal Istre - Kopar 2010. U sportskoj lučici, tik uz gradsku plažu, plivalo se četiri stotine metara dok se po centru grada biciklom se vozilo sedam krugova ukupne dužine osamnaest i pol kilometara a potom trčala dva ukupne dužine pet kilometara.

.

Najbolji rezultat od predstavnika labinskog Triatlon kluba „Albona-Extrem" ostvarila je štafeta koja je u muškoj kategoriji, u vremenu 59:24 minuta, osvojila prvo mjesto ispred štafete Triatlon kluba „Maribor" iz istoimenog slovenskog grada. Za Labinjane je plivao Robert Vojić, Nikola Matić vozio bicikl a Branko Vozila trčao.

.,

U pojedinačnoj konkurenciji Sandi Milohanić je sa 53:57 bio sveukupno petnaesti a šesti u kategoriji „SENIORI I".