STK Brovinje još uvijek ima šanse za plasman u juniorsko Prvenstvo Hrvatske

11.4.2011. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport
U Sv. Lovreču su u nedjelju odigrane kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske u juniorskoj konkurenciji na kojima su sudjelovali i predstavnici Brovinja Raymond Dobrić i Fabio Ivinić. Dobrić je bio uspješniji i na kraju je osvojio treće mjesto. U polufinalu je pružio veliki otpor kasnijem pobjedniku Moriću, a u borbi za treće mjesto uzvratio je Poloviću za poraz u grupi.
Nažalost, prema propozicijama, plasman su izborila samo prva dvojica Morić (Srdoči) i Jeličić (Crikvenica) iako postoji još mala šansa da se Dobrić na prvenstvo plasira prema plasmanu na rang listi.
Ivinić je u grupi izgubio od kasnijih finalista Jeličića 2 : 3 i Morića 1 : 3 pa nije, usprkos pobjedi nad Kinkelom 3 : 1, izborio polufinale.
| Dobrić | - Ročan (Vrsar) | 3 : 0 |
|
| - Polović (Kvarner) | 0 : 3 |
|
| - Dvorsky (Pula) | 3 : 1 |
| 1/2 finale | - Morić (Srdoči) | 0 : 3 (6/11, 12/14, 15/17) |
| za 3. mjesto | - Polović (Kvarner) | 3 : 2 (7/11, 11/9, 8/11, 11/6, 17/15) |
| Ivinić | - Jeličić (Crikvenica) | 2 : 3 |
|
| - Morić (Srdoči) | 1 : 3 |
|
| - Kinkela (Opatija) | 3 : 1 |
Najava
13. 04. 2011., Treća liga M - 17. kolo, Pula, Arena Ferro - Brovinje
15. 04. 2011., Koromačno, Treća liga - 18. kolo, Brovinje - Novigrad
16. 04. 2011., Vrsar, Županijska liga - Polufinale i finale
17. 04. 2011., Koromačno, Otvoreno prvenstvo Stk Brovinje
Igor Dobrić
stolni tenis brovinje stk brovinje igor dobrić raymond dobrić