Rudaru deveti Kovin memorijal

29.8.2017. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Ove se godine održao deveti po redu memorijalni turnir “Nedim Kovačević Kova” u čast velikog nogometaša i trenera na kojem su sudjelovali labinski Rudar, Cement iz Koromačna, Raša 1938 i Rabac, domaćin turnira.

Već tradicionalno, utakmice su igrane 45 minuta. Prvo polufinale pripalo je Rudaru koji je golovima Vidaka (2), Bembića i Čudića pobijedio Rašu 1938 za koje su strijelci bili Žagar i Miljković.

Drugo polufinale “riješili” su jedanaesterci, odnosno Mirko Prskalo, koji je obranio posljednji udarac Igora Munjasa. Prije toga, nakon 45 minuta, rezultat je bio 2:2, a strijelci su za Rabac bili Miletić sa bijele točke i Petrović, dok su za Cement strijelci bili Cukon i Miskić.

U borbi za treće mjesto Miljković je zabio za slavlje Raše 1938, a u finalu Rudar je pobijedio Cement golovima Ervina Čudića, Ariana Načinovića i Robina Vidaka.