Roman Carić danas poslao poruku svim žiteljima Općine Kršan

Roman Carić danas poslao poruku svim žiteljima Općine Kršan

14.5.2021. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Politika

U 2021. godini nema više mjesta za  politiku iz 90ih godina. Neka Općina dela za ljude, a ne ljudi za Općinu!

Prošlo je malo više od mjesec dana od kako smo krenuli u ovu kampanju. Nije bilo lako u početku, nije lako ni sada, posebice ne pred sam čin izbora. Mi smo i više nego zadovoljni odličnom reakcijom žitelja i to ne samo Općine Kršan nego i šire. Drago nam je da se prepoznala jačina i profesionalnost našeg programa, koji je prošli tjedan i u potpunosti prezentiran duž Općine Kršan.

u Općini Kršan došlo vrijeme za promjene, i to ne one kozmetičke promjene, već odlučne promjene! Kad to kažem, mislim prije svega u načinu upravljanja i vođenja općinom, način raspolaganja javnim financijama i načinu trošenju proračunskog novca, načinom odabira prioriteta u razvoju i prioriteta projekta, sve s posebnim naglaskom na najveću transparentnost trošenja i upravljanja javnim financijama, odnosno financijama naših sugrađana.Vrijeme je da naša Općina postane - Učinkovitija, Brža i Bolja, te da u svakom smislu - Općina dela za ljudi, a ne ljudi za Općinu. 

Kroz proteklih mjesec dana - NOVI SMJER ZA OPĆINU KRŠAN od jedne je ideje, iskre zaista postao, možemo reći jedan pokret. Pokret pozitive, energije, volje i želje za promjene. I zaista nakon toliko terenskog rada, mogu potvrditi da je to istina! 

Kroz čitavo ovo vrijeme sa žiteljima Općine Kršan, sa stručnjacima i profesionalcima iz gospodarstva, industrije, digitalizacije složili smo temeljiti program za razvoj Općine Kršan u Općinu 21. stoljeća koja funkcionira za svakog pojedinca. Više o programu i svim detaljima možete pronaći na našoj web stranici www.roman-caric.com

Mora se, može se i treba se Općinu Kršan uvesti u 21. stoljeće. Zato ćemo stvarati, rekonstruirati, obnavljati, graditi i povezivati svaki dio naše Općine i kao što je već i rečeno, nećemo se odvajati od naših žitelja, već ćemo konstantno raditi na tome da budemo što više povezani i tu za svakoga. 

Najjača i ključna točka cijele ove priče jesu ljudi, žitelji Općine Kršan i oni žitelji koji su na listi čiji sam ja nositelj. To su ljudi koji su u svojoj zajednici, užoj ali i široj, poznati i priznati ljudi, aktivni sudionici društvenog života i koji, a to je najbitnije, žele biti dio bolje promjene. Ti ljudi su osobe pune volje, energije i snage, a to je ono što je prijeko potrebno kako bi ostvarili svoje ideje.

Okupio sam ovakvu listu, jer jednostavno, ne želim da se i u ovom mandatu dogodi da se Općinsko vijeće svede na skup ljudi koji dižu ruke za ideje, projekte, kada i kako im se to kaže, skoro pa i bez ikakve rasprave. Dragi žitelji Općine Kršan, potrebna nam je promjena i to u pravom smjeru, dakle snažni zaokret ka boljem planiranu, transparentnosti i rješavanju svakodnevnih problema. Okrenite se i pogledajte kako se mnoga naselja, mjesta van naše Općine, čak i Županije razvijaju. To se može samo uz nove načine, nove ideje i novu viziju koju Vam ja Roman Carić sa svojom listom i donosim.

Ovi su izbori jako važni, ako ne i najvažniji do sada. Sada odabirete tko će voditi Općinu Kršan kroz naredne 4. godine u kojima će doći do velikih izazova, tehnoloških, digitalnih i globalnih. Ne možemo dopustiti da opet zaostajemo, kada bi trebali biti na prvom mjestu! Zajedno ćemo u 4 godine podići društveni standard i osigurati boljitak svih žitelja u našoj Općini!

Ja Vam donosim svoje iskustvo, svoje znanje, svoju stručnost, ali i odlučnost za korjenite promjene. Moja lista Vam daje na raspolaganje svu svoju volju i želju za promjenom, a na Vama je odabir, hoćete li birati stari, isti put ili novu, bolju, učinkovitiju Općinu Kršan. VI ODLUČUJETE!

Nismo stranka niti smo smoždeni ili zarobljeni politikom 90ih godina kojoj je stigao kraj. Nezavisni smoi ovisimo isključivo o žiteljima Općine Kršan, o Vama.

Zato, u što većem broju izađite na izbore u nedjelju 16.5. i zaokružite mene za načelnika Općine Kršan, te moju listu pod rednim brojem 1. Svaki glas je bitan, svaki glas se broji!


Za naši mlodi, za naši storci, za seh ki stojimo tu, storimo ča bolje moremo!


Roman Carić i Lista broj 1

izbori2021 lokalni izbori općina kršan roman carić načelnik općinsko vijeće