Raymond Dobrić treći na pojedinačnom prvenstvu Istre u stolnom tenisu za seniore

Raymond Dobrić treći na pojedinačnom prvenstvu Istre u stolnom tenisu za seniore

9.10.2011. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Petnaest stolnotenisača i devet stolnotenisačica okupilo se u Vrsaru na Pojedinačnom prvenstvu Istre u stolnom tenisu za seniore i seniorke. Dobrić Raymond je podijelio treće mjesto skupa s Brankom Jakovetićem (Nova Vas).

Skupinu je prošao kao prvoplasirani pobjedama nad Deklevom (Višnjan) i Kašnerom (Vrsar). U 1/4 finala bio je bolji od Ramscha (Nova Vas) 3 : 0, ali je u polufinalu izgubio od Horvata (Vrsar) 1 : 3.

Prvak Istre je postao Jadran Kovačev (Vrsar) koji je u polufinalu pobijedio Jakovetića 3 : 0, a u finalu i Dinu Horvata 3 : 1.

 

Kod djevojaka su nastupile uglavnom kadetkinje i juniorke, a prvenstvo je osvojila Adriana Barbić (Sv. Lovreč) koja je u finalu savladala klupsku suigračicu Suzanu Tramošljanin 3 : 2.

 

Igor Dobrić

raymond dobric stolni tenis brovinje stik brovinje