LC Live

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2018. godinu: Fran Mileta i Nives Jelovica ponovno trijumfirali

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2018. godinu: Fran Mileta i Nives Jelovica ponovno trijumfirali

25.2.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas, 25. veljače, u Sportskom centru Franko Mileta, održano je proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2018. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 21 glas ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Rukometni klub „RUDAN LABIN“ – seniori - 20 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 12 glasova

Najveća muška sportska nada: ALAN TURSUNOVIĆ – Kickboxing klub „Budokai Labin“ – 11 glasova

Najveća ženska sportska nada: GAIA BRUNA UŽIČANIN – Atletski klub „Albona“ – 16 glasova

Najuspješniji trener: ILIJA LOVRINOVIĆ – RK „Rudan Labin“ – 17 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:
Lukas Jakovljević – JK „Ippon“
- Za srebrnu medalju na PH u judu

Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“
- Za brončanu medalju na EP u kickboxingu

Mateo Načinović
- za zlatnu medalju sa SP u boćanju

Par Nives Jelovica/Tanja Grubiša
- za brončanu medalju na SP u boćanju

Košarkaški klub „Rudar“
- za 1. mjesto u A2 HKL zapad

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Ratko Milevoj – dugogodišnji nogometni sportski radnik

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Matija Benčić – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
2. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
3. Robi Fonović – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
4. Adriano Šćulac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
5. Silvana Fable –  Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
6. Nenad Čakić – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
7. Edi Kodrin – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
8. Roberto Bembić - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
9. Marko Batelić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
10. Doris Belušić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
11. Bojan Baznik – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Josip Faraguna.
12. Zdenko Batinić – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
13. Denis Alićajić – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
14. Ljubomir Vilić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Niko Franković, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
15. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
16. Romano Grižančić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
17. Dario Milevoj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
18. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
19. Mauro Vidali - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
20. Danijel Pizentić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci JK „Ippon“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Vedran Pizentić.
21. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci RK „Rudan Labin“, nije dao glas za mušku nadu, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
22. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.

izbor sportaša godine sportska zajednica grada labina
Galerija fotografija (3)