LC Live

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2014. godinu: Laureati Luka Paliska, Matea Kelentrić, ŽRK Rudar i kadeti NK Rudara

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2014. godinu: Laureati Luka Paliska, Matea Kelentrić, ŽRK Rudar i kadeti NK Rudara

30.1.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas, 30. siječnja, u Velikoj vijećnici Grada Labina, održano je 39. proglašenje najboljih sportaša Grada Labina. Za najbolje su proglašeni slijedeći:
 
Najuspješniji sportaš: LUKA PALISKA - AK „Albona" - 20 glasova ocjenjivačkog suda
 
Najuspješnija sportašica: MATEA KELENTRIĆ - ŽRK „Rudar" - 15 glasova
 
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: ŽRK „Rudar" - seniorke - 8 glasova
 
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim kategorijama: Kadeti NK „Rudar" - 15 glasova
 
Najveća  muška  sportska  nadaFRAN  MILETA  -  RK  „Mladi  rudar"  i  FILIP  GRBIĆ -  KBK  „Budokai Labin" - obojica po 6 glasova
 
Najveća ženska sportska nada: Leona Šumberac - ŽRK „Rudar" - 11 glasova
 
Najuspješniji trener: IVICA ZUBAC - RK „Mladi rudar" - 12 glasova


 
POSEBNA PRIZNANJA: 


1.  Danijel i Vedran Pizentić - JK „Ippon"
-  Za nastup u reprezentaciji i zlatnu medalju sa PH u judo katama


2.  Ana Elena Zustović - AK „Albona"
-  Za zlato i broncu sa PH u atletici za mlađe kadetkinje


3.  Petar Dundara - JK „Ippon"
-  Za srebro sa PH u judu za dječake


4.  Marino Faraguna - KBK „Budokai Labin"
-  Za nastup u reprezentaciji i srebro i broncu sa PH u kickboxingu


5.  Lučano Sošić - TK „Albona Extreme"
-  Za četverostruki naslov prvaka Hrvatske u raznim disciplinama triatlona u kateg. 60+ 



6.  Ivana Knapić - AK „Albona"
-  Za nastup u reprezentaciji Hrvatske u atletici


7.  Predrag Nikolić - SRK „Alba"
-  Prvi Hrvat koji je završio jednu od najtežih utrka na svijetu „Tor des giants" u dužini 330 km


8.  TK „Rabac" - Za plasman u jedinstvenu Prvu hrvatsku tenisku ligu


9.  SRK „Alba" - za izuzetan doprinos na polju sportske rekreacije


10.  RK „Mladi rudar" - 60 godina rukometa u Labinu


11.  ŽRK „Rudar" - 60 godina rukometa u Labinu
 


NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Sergio Verbanac i g. Franko Mileta - posthumno.


 
Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:


 
1.  Elvis Uravić - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori RK „Mladi Rudar", Kadeti
NK „Rudar", Josip Maksenčuk, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
2.  Branko Biočić - Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar", juniori NK
„Iskra", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
3.  Robi Fonović - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Dječaci RK
„Mladi Rudar", Filip Grbić, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
4.  Adriano Šćulac - Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar", Kadeti
NK „Rudar", Antonio Milevoj, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
5.  Eni Babić ‐ Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Kadeti NK
„Rudar", Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
6.  Josip Štemberga - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna
7.  Alen Paliska ‐ Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Josip Maksenčuk, Leona Šumberac, Ivica Zubac..
8.  Ervin Kiršić - Luka Paliska, Matea Kelentrić, judo par u katama, Kadeti NK
„Rudar", Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Franko Čupić.
9.  Željko Gajica - Luka Paliska, Matea Kelentrić, senior RK „Mladi Rudar", Dječaci
RK „Mladi Rudar", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
10. Denis Fable - Luka Paliska, Matea Kelentrić, judo par u katama, Kadeti NK
„Rudar", Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna.
11. Silvija Jakovčić - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar",
djevojčice ŽRK „Rudar", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
12. Valdi Šumberac - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Kadeti
NK „Rudar", Josip Maksenčuk, Leona Šumberac, Franko Čupić.
13. Paula Veličkovski - Marino Faraguna, Tanja Grubiša, Judo par u katama, juniori
NK „Iskra", Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Danijel Pizentić. 
14. Đulijano Kos - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Antonio Milevoj, Leona Šumberac, Franko Čupić.
15. Romano Grižančić - Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna.
16. Dario Milevoj - Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Franko Čupić.
17. Đanluka Miletić - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac", Kadeti NK
„Rudar", Antonio Milevoj, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
Stranica 3od 3
18. Mauro Vidali ‐ Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Kadeti NK
„Rudar", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
19. Tomislav Martinčić - Luka Paliska, Matea Kelentrić, Judo par u katama, Kadeti
JK „Kvarner", Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Danijel Pizentić.
20. Patrik Franković - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Dječaci
RK „Mladi Rudar", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
21. Siniša Verbanac - Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar", Kadeti
NK „Rudar", Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac. 

najbolji najbolji sportaš sport savez sportova grada labina luka paliska nk rudar matea kelentrić