LC Live

Proglašeni najbolji sportaši grada Labina za 2010 godinu: Laureati - Robi Šujević, Doris Belušić, RU Mladi rudar, Josip Faraguna

Proglašeni najbolji sportaši grada Labina za 2010 godinu: Laureati - Robi Šujević, Doris Belušić, RU Mladi rudar, Josip Faraguna

4.2.2011. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas, 04. veljače, u Velikoj vijećnici Grada Labina, održano je 35. Proglašenje najboljih sportaša Grada Labina. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 

Najuspješniji sportaš: ROBI ŠUJEVIĆ - BBK „Istra Bike" - 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: DORIS BELUŠIĆ - ŽRK „Rudar" - 15 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: RU „Mladi Rudar" - seniori - 14 glasova

  

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim kategorijama: Juniori MNK „Albona" - 11 glasova

 

Najveća muška sportska nada: DENIS ALIČAJIĆ - JK «Ippon» i NK „Rudar - 12 glasova

 

Najveća ženska sportska nada: ANA DOBRIĆ - SD „Albona" - atletska sekcija - 12 glasova

 

Najuspješniji trener: JOSIP FARAGUNA - KBK „BUDOKAI LABIN" - 10 glasova

 

 

POSEBNA PRIZNANJA:

  

1.     Sanel Tubić - SD „Albona" - atletska sekcija

-          Juniorski Prvak Hrvatske u brzom hodanju na 3000 m 

  

2.     Tino Smoković - TK „Albona Extreme"

-          u kategoriji veterana prvak Hrvatske u cestovnom biciklizmu na kronometar te osvajač Kupa Hrvatske u duatlonu.

  

3.     Samir Dorić - SD „Albona" - atletska sekcija

-          juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m i treće mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini 3000 m.

  

4.     Nikol Boneta - JK „Ippon"

-          Položila za crni pojas 1. DAN, čime postaje tek druga žena na Labinštini sa crnim pojasom.

  

5.     Katarina Cukarić - KBK „Budokai" Labin

-          Kao članica hrvatske rep. osvojila treće mjesto i brončanu medalju na SP u semicontactu za starije kadetkinje održanom u Beogradu.

 

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Frano Biočić

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

 

  1.  
    1. Remzo Zalihić - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ana Dobrić, Livio Lazarić.
    2. Dean Čakić - Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona", Djevojčice ŽRK „Rudar", Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta.
    3. Branko Biočić - Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Denis Aličajić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
    4. Robi Fonović - Samir Dorić, nije dao glas za sportašicu, MNK „Albona", Mlađi pioniri NK „Rudar", Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
    5. Adriano Šćulac - Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić.
    6. Eni Babić - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
    7. Josip Štemberga - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    8. Ksenija Vidali - Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona", Djevojčice ŽRK „Rudar", Fran Mileta, Nina Bažon, Franko Mileta
    9. Barbara Belušić - Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    10. Donald Blašković - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona", juniori MNK „Albona", Fran Mileta, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    11. Edi Kodrin - Dino Peruško, Višnja Faraguna, MNK „Albona", Juniori MNK „Albona", Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
    12.  Robert Faraguna - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Leon Kalac, Ana Dobrić, Josip Faraguna
    13.  Josip Faraguna - Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona", Juniori MNK „Albona", Almir Hodža, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    14.  Ratko Benazić - Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar", Mlađi pioniri NK „Rudar", Edis Kurtić, Ana Dobrić, Franko Mileta.
    15. Emanuela Šumberac - Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona", Juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta

 

  1.  
    1. Đulijano Kos - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Leon Kalac, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    2. Romano Grižančić - Robi Šujević, Višnja Faraguna, seniori RU „Mladi rudar", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    3. Alen Paliska - Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, RU „Mladi rudar", nije dao glas za najbolju momčad ili ekipu u ml. kategorijama, Leon Kalac, Ana Dobrić, Franko Mileta
    4. Đanluka Miletić - Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta
    5. Loriza Golja - Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Zidarić
    6. Tomislav Martinčić - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić
    7. Patrik Franković - Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
    8. Siniša Verbanac - Robi Šujević, Doris Belušić, MNK „Albona", juniori MNK „Albona", Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.

 U sklopu večerašnje svečanosti, održana je i svečana promocija knjige "Razvoj rukometa u Istri" autora Miljenka Trišovića. Knjiga je uručena više od  50-orici rukometaša, rukometašica i rukometnih djelatnika Labinštine, zaslužnih za razvoj rukometa u našoj županij.

 

Siniša Verbanac

 

Foto: LabinSport

 

 

najbolji sportaš najsportaš robi šujević doris belušić josip faraguna ru mladi rudar