Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina u 2009. godini: Laureati Dino Peruško, Nikol Boneta, NK Rudar

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina u 2009. godini:  Laureati Dino Peruško, Nikol Boneta, NK Rudar

30.1.2010. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U petak, 29. siječnja, u Velikoj vijećnici Grada Labina, održano je 34. Proglašenje najboljih sportaša Grada Labina. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 

 

Najuspješniji sportaš: DINO PERUŠKO - RU „Mladi Rudar" - 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIKOL BONETA - JK „Ippon" - 13 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: NK „Rudar" - seniori - 16 glasova

  

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice ŽRK „Rudar" - 18 glasova

 

Najveća muška sportska nada: SANEL TUBIĆ - SD «Albona» - atletska sekcija - 10 glasova

 

Najveća ženska sportska nada: KATARINA CUKARIĆ - KBK „Budokai" - 15 glasova

 

Najuspješniji trener: FRANKO ZIDARIĆ - SD «Albona» - atletska sekcija - 15 glasova

 

 

POSEBNA PRIZNANJA:

  

1.      Renato Jelčić - RU „Mladi Rudar" - za dugogodišnji rad u sportu i ogroman doprinos razvoju rukometa u Labinu

2.      Lučano Sošić - TK „Albona Extreme" - u kategoriji veterana prvak Hrvatske u aquatlonu, sprint duatlonu i klasičnom duatlonu, te ekipni prvak Hrvatske u sprint duatlonu.

3.      Marko Bulić - BBK „Istra Bike" - juniorski prvak Hrvatske u Brdskom biciklizmu, disciplini „Cross Country".

4.      Samir Dorić - AS „Albona" - juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m.

5.      Italo Živić - JK „Ippon" - srebro na Prvenstvu Hrvatske u judu u konkurenciji mlađih kadeta.

  

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:

 

1.      Prof. Zdravko Štingl

 

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

 

  1.  
    1. Remzo Zalihić - Dino Peruško, Nikol Boneta, MNK „Albona", Djevojčice ŽRK „Rudar", Paolo Načinović, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
    2. Nenad Čakić - Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    3. Branko Biočić - Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar", Dječaci RU „Mladi rudar", Matteo Šepić, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
    4. Robi Fonović - Marko Bulić, nije dao glas za sportašicu, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    5. Adriano Šćulac - Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    6. Eni Babić - Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    7. Josip Štemberga - Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    8. Renato Jelčić - Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    9. Andrea Kiršić - Dino Peruško, Nikol Boneta, RU „Mladi Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    10. Evelina Juričić - Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Matteo Šepić, Natali Zahtila, Franko Mileta
    11. Senka Maček-Matulja - Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Mileta
    12.  Anton Gregorić - Marko Bulić, Višnja Faraguna, NK „Rudar", Dječaci RU „Mladi Rudar", Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    13.  Anđelo Milevoj - Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Natali Zahtila, Boris Tičić
    14.  Edi Kodrin - Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona", Dječaci RU „Mladi Rudar", Matteo Šepić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
    15. Tomislav Martinčić - Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Muhamed Aličajić
    16. Mauricio Batelić - Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Paolo Načinović, Katarina Cukarić, Franko Mileta
    17. Romano Grižančić - Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    18. Ivan Sprčić - Dino Peruško, Doris Belušić, nije dao glas za najbolju momčad, Djevojčice ŽRK „Rudar", Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
    19. Doriano Lautizar - Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar", Dječaci RU „Rudar", Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
    20. Robert Bertović - Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar", Dječaci RU „Mladi Rudar", Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    21. Robert Faraguna - Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    22. Ljubomir Buršić - Marko Lepinjica, Doris Belušić, NK „Rudar", Dječaci RU „Mladi Rudar", Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Boris Tičić
    23. Siniša Verbanac - Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.

 

Glavni tajnik Saveza sportova Grada Labina

Siniša Verbanac

 

Foto: LabinSport

 

 

najbolji sportaši grada labina naj sportaši sport dino peruško nikol boneta franko zidarić nk rudar