Prijem za labinske učenike kod gradonačelnika

12.6.2008. // Labin.hr // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje
Na kraju ove školske godine Tulio Demetlika, gradonačelnik Grada Labina upriličiti će prijem za učenike labinske Srednje škole Mate Blažine, OŠ Matije Vlačića, OŠ „Ivo Lola Ribar“ i OGŠ "Matko Brajša Rašan" koji su tijekom školske godine 2007/2008. sudjelovali i bili nagrađeni (prvo, drugo i treće mjesto) na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama kao i njihove voditelje-mentore te ravnatelje škola.
Prijem će se održati u ponedjeljak, 16. lipnja 2008. godine u 12,30 u zgradi Grada Labina.