Postavljen prvi sloj asfalta na dionici od INA-e do Mercatora (galerija fotografija)

30.12.2009. // Labin.hr // Objavljeno u kategoriji Gospodarstvo
Unatoč lošijim vremenskim prilikama, radovi na rekonstrukciji državne ceste D66 na dionici između Labin i Štrmca odvijaju se prema planu. Na dionici je, uključujući i kružni tok, u ponedjeljak, 28. prosinca započelo postavljanje prvog sloja asfalta.
Nakon izvedenih radova vrše se pripreme za puštanje ove prometnice u promet uz privremenu signalizaciju. S radovima na dionici Labin – Štrmac nastaviti će se nakon novogodišnjih praznika ovisno o vremenskim uvjetima, a završetak radova predviđa se sredinom ožujka 2010. godine. Grad Labin u ukupnoj investiciji sudjeluje u iznosu od 2 milijuna kuna
radovi na cesti rekosnstrukcija prometnica mercator cesta d.o.o asfalt