OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin uspješna na Županijskim natjecanjima

OŠ „Ivo Lola Ribar“ Labin uspješna na Županijskim natjecanjima

16.3.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Na Županijskom natjecanju iz matematike koje se održalo  u OŠ „Giuseppina Martinuzzi „ Pula, sudjelovalo je 9 naših učenika: Nataša Mišon (5.a), David Sandić (6.b), David Vorano (7.a) pod mentorstvom Ivana Špodnjaka, Patrik Vozila i Zara Stojić iz 5. b razreda pod mentorstvom Danaje Glavičić, Karlo Strel i Anika Milevoj iz 7.b razreda pod mentorstvom Karmen Brenčić te dvoje učenika četvrtih razreda iz PŠ Kature, Alex Cassioli Bugarin pod mentorstvom učiteljice Lorete Kranjac Načinović i Ivano Bembić pod mentorstvom Helene Griparić Memić.                                                


Učenica Nataša Mišon postigla je izvrsno 2. mjesto , a Patrik Vozila 4. mjesto.

Na Županijskom natjecanju iz geografije održanom  u OŠ Jurja Dobrile Rovinj sudjelovalo je 3 učenika pod mentorstvom Ondine Franković, učenici  petog razreda Erika Mileta i Patrik Vozila  te učenik sedmog razreda Roan Rašuo koji je osvojio odlično 2. mjesto.  

Na Vjeronaučnoj olimpijadi održanoj u OŠ „Vladimira Gortana“  Žminj, naša ekipa, Silvia Gobo, Ivana Desović, Petar Vorano i Ema Ljuna, pod mentorstvom  učiteljice Lorete Dušati, plasirali su se na briljantno  2. mjesto.

Dvoje „kemičara“, na Županijskom natjecanju u SŠ Mate Balote Poreč, pod mentorstvom  Marije Karužić zauzeli su: Karlo Strel počasno 3. mjesto te Anika Milevoj 4. mjesto.

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika održanom  u OŠ Vazmoslava Gržalje Buzet, učenik osmog razreda, Antonio Kuštra plasirao se na 4.mjesto, a mentorica mu je Mariza Hrvatin Mahmutović.

Čestitamo učenicima i mentorima i želimo im još puno lijepih uspjeha.

oš ivo lola ribar natjecanja