Odlični rezultati JK Ippon Labin na 5. Međunarodnom kupu Una Bihac 2016

25.10.2016. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu 22. listopada 2016., natjecatelji judo kluba Ippon nastupili su na 5. Međunarodnom kupu Una Bihac 2016 u Bihacu.

Na natjecanju je nastupilo oko 300 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Madarske, Srbije, Slovenije, Rumunjske i Hrvatske. Judo klub Ippon nastupio je cetiri natjecatelja koji su ukupno osvojili sest odlicja.

Edib Jagodic je u uzrastu do 12 godina u kategoriji -38kg, sa dvije pobjede i jednim porazom osvojio odlicno drugo mjesto, dok je u starijem uzrastu, do 14 godina u istoj kategoriji, briljirao te sa tri pobjede zauzeo prvo mjesto.

Paola Sirol je u svojoj uzrasnoj kategoriji - do 14 godina, u kategoriji +57 kg, uspjesno savladala protivnice i okitila se jos jednom zlatnom medaljom. Nastupila je i u uzrastu do 16 godina u kategoriji -63kg gdje je osvojila 3.mjesto.

Rikardo Nacinovic je u uzrastu do 14 godina u kategoriji -55kg osvojio 9.mjesto.

Petar Dundara je u uzrastu do 16 godina u kategoriji -46kg, dvjema pobjedama osvojio prvo mjesto. Natjecao se i u starijem uzrastu, do 18 godina te je u kategoriji -50kg osvojio broncano odlicje.

Natjecatelje je vodio trener Danijel Pizentic.

jk ippon paola širol edib jagodić rikardo načinović danijel pizentić petar dundara