LC Live

Objavljene nominacije za najuspješnije sportaše Labina za 2014. godinu / Proglašenje laureata 30. 01. 2015.

Objavljene nominacije za najuspješnije sportaše Labina za 2014. godinu / Proglašenje laureata  30. 01. 2015.

16.1.2015. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Priopćenje sa 5. sjednice Izvršnog odbora Saveza sportova Grada Labina, održane u četvrtak, 15. siječnja 2015. godine u uredu Saveza sportova.


Na spomenutoj sjednici donesene su slijedeće odluke i zaključci:
1. Određene su slijedeće nominacije za Izbor sportaša Grada Labina za 2014. godinu:


NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ
Luka Paliska ‐ AK „Albona" Labin - prvak Hrvatske i županije u krosu za i viceprvak u trčanju na 5000 m za mlađe juniore
Marino Faraguna ‐ KBK „Budokai" Labin - viceprvak Hrvatske u kickboxingu za juniore i seniore i nastup za reprezentaciju

 

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA
Tanja Grubiša ‐ BK „Labin" Labin - medalja sa PH u boćanju
Matea Kelentrić ‐ ŽRL "Rudar" Labin - najbolja igračica i strijelac kluba


ŽENSKA SPORTSKA NADA
Leona Šumberac ‐ ŽRK „Rudar" Labin - najbolja igračica selekcije djevojčica 2002.
Ana Elena Zustović ‐ AK „Albona" Labin - mlađekadetska prvakinja Hrvatske u bacanju vortexa i treća u petoboju


MUŠKA SPORTSKA NADA
Fran Mileta ‐ RK „Mladi rudar" - najbolji igrač selekcije dječaka 2000
Filip Grbić ‐ KBK „Budokai Labin" Labin - medalje na PH i Svjetskom kupu
Antonio Milevoj ‐ JK „Kvarner" Labin - 4. na PH i prvak županije
Josip Maksenčuk ‐ NK „Rudar" Labin - najbolji igrač kadetske momčadi
Petar Dundara ‐ JK „Ippon" Labin - viceprvak Hrvatske u judu za dječake

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ILI EKIPA
Teniski klub „Rabac" Rabac - seniori - plasman u Prvu hrvatsku tenisku ligu
Ženski rukometni klub „Rudar" Labin - seniorke - prvakinje 3. HRL zapad i plasman u 2. HRL
Danijel i Vedran Pizentić - par u katama ‐ Judo klub „Ippon" Labin - seniori - prvaci Hrvatske i nastupa za reprezentaciju u katama
Rukometni klub „Mladi Rudar" Labin - seniori - osvajači Kupa Istre

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ILI EKIPA U MLAĐIM UZRASTIMA
Djevojčice 2000. Ženskog rukometnog kluba „Rudar" Labin - 15. mjesto na PH i prvakinje Istre
Kadeti NK „Rudar" Labin - osvajači Kupa Istre i sudionici završnice Kupa Hrvatske
Dječaci 2000. RK „Mladi rudar" Labin - 8. Mjesto na završnici PH
Juniori NK „Iskra" Labin - prvaci 2. ŽNL

 

NAJUSPJEŠNIJI TRENER
Ivica Zubac ‐ ŽRK „Rudar" i RK „Mladi rudar" Labin
Josip Faraguna ‐ KBK „Budokai" Labin
Franko Čupić ‐ NK „Rudar" Labin
Danijel Pizentić ‐ JK „Ippon" Labin

 

2. Određen je datum i mjesto održavanja svečanosti „Dan labinskog sporta" na kojoj će biti uručena priznanja laureatima, a to je 30. siječanj 2015. godine u 19.00, u velikoj vijećnici Grada Labina.

 

3. Jednoglasno je usvojen Izvještaj o izvršenju Financijskog plana Saveza sportova Grada Labina za 2014. godinu, koji će biti upućen Skupštini saveza na razmatranje i usvajanje. 

 

 

Savez sportova Grada Labina

 

 

sport najbolji sportaš savez sportova grada labina