Načelnik Općine Raša organizirao prijem za prvašiće

29.9.2010. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Politika
Načelnik Općine Raša, Josip Knapić jutros je organizirao prijem za učenike 1. razreda Osnovne škole “Ivan Batelić” te za učenicu Meteju Kos koja je osvojila 2. mjesto na natječaju “Neka moja Istra blista” u organizaciji Turističke zajednice Istarske županije. Dvanaest prvašića, koliko ih ove godine pohađa rašku osnovnu školu došlo je u pratnji učiteljice Mirjane Kožljan i ravnatelja Stanislava Horvata.
Načelniku su rekli da vole školu, poneki čak više od igre. Trenutno uče slova abecede, a danas po programu uče slovo “E”. Odgovarajući na pitnja o budućem zanimanju izrazili su želju da žele biti policajci, vlakovođe, masažeri, manekenke, učiteljice ili frizerke. Na poklon su dobili CD player. Prijemu se odazvala i Matea Kos, učenica 7. razreda koja je osvojila 2. mjesto na natječaju “Neka moja Istra blista”. Matea je na poklon dobila MP3 player.
prvašići prijem mirela kos raša općina raša pino knapić josip knapić