MAL.NOG.KUP HR.-1/4 UZVRAT/ZAGREB:MNK Nacional-MNK Potpićan 98.ABS 4:4 (3:0)

2.2.2010. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Malonogometaši Potpićna 98.-ABS uspjeli su u četvrtoj ovosezonskoj utakmici, koja praktički nije ništa odlučivala, izboriti remi protiv zagrebačkog Nacionala. Bio je to susret čudnog tijeka i još čudnijeg kretanja rezultata. Sveukupno je ovo šesti remi Potpićanaca u službenim utakmicama u zadnjih šest mjeseci. Gosti su od prve minute krenuli s Patrikom Drndićem na golu.

Prvi dio okončan je s naizgled nedostižnih 3:0 za Zagrepčane. Pogodili su Kujtim Morina, Suton i Grdović.

U nastavku gosti rade potpuni obrat. Patrik Drndić na samom početku smanjuje a Hoxha sredinom nastavka, s dva gola, poravnava. Minut prije kraja gosti su na pragu senzacije jer je Radusin pogodio za 3:4. Ipak par sekundi prije kraja Nene poravnava na konačnih 4:4.