Luka Paliska brončani na prvenstvu RH u atletici za kadete

Luka Paliska brončani na prvenstvu RH u atletici za kadete

23.6.2010. // Glas Istre // Objavljeno u kategoriji Sport

Odlične vijesti po kompletnu istarsku atletiku stigle su iz Čakovca, gdje je održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske u konkurenciji kadeta i mlađih kadeta. Nastupili su članovi sva tri istarska kluba, "Istre", "Albone" i "Maximvsa", i sva su tri kluba osvojila medalje.

Puljanima je pripalo ukupno šest medalja, pet srebra i bronca. Srebra su osvojili Lucija Mrđen, Ema Hošnjak, Ivana Babić, Ivan Budisavljević i Danijel Marinković, a broncu Celine Kolić. Porečki je klub zahvaljujući odličnoj Nini Čuš došao do srebra i bronce, prvih medalja s državnih prvenstava od osnutka, dok je od Labinjana broncu osvojio Luka Paliska.(R. CAR)

 

atletika as albona luka paliska