Labinski gimnazijalci pozvani na državno polufinale HIPPO natjecanja iz engleskog jezika

Labinski gimnazijalci pozvani na državno polufinale HIPPO natjecanja iz engleskog jezika

18.3.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

 Dana 22. veljače 2019., u Srednjoj školi Mate Blažine Labin, održao se izlučni krug natjecanja HIPPO ili kako još nosi naziv - English Without Borders. HIPPO već sedmu godinu za redom okuplja učenike osnovnih i srednjih škola dok su učenici naše škole imali priliku iskušati svoje znanje engleskog jezika drugu godinu za redom. Učenici naše škole natjecali su se u kategorijama Hippo 4 (Zoja Bošković Gobo i Ines Bošković Gobo), te Hippo 5 (Lea Budaković, Renata Dobrić, Ambra Licul, Maria Oroshi i Aleksandar Parenta), pod mentorstvom profesorice Karle Golja Milevoj. Izvrsne vijesti upravo su stigle za Aleksandra Parentu i Leu Budaković iz 3.f razreda koji su pozvani na Državno polufinale HIPPO natjecanja, a koje će se održati 29. ožujka 2019. u Puli. Više: http://www.ssmb.hr/310/aktiv-stranih-i-klasicnih-jezika

srednja škola mate blažine labin gimnazijalci natjecanje hippo english without borders aleksandra parenta lea budaković