Košarkaši Rudara poraženi su i u drugoj utakmici turnira za popunu Prve muške lige

27.4.2018. // IstraSport // Objavljeno u kategoriji Sport

Košarkaši Rudara poraženi su i u drugoj utakmici turnira za popunu Prve muške lige. Danas je, nakon što je puknula tabla u velikoj, u maloj dvorani SC Franko Mileta od njih bio bolji sastav Međimurja, rezultatom 75:80.

Međimurci su bolje ušli u drugu četvrtinu pa se na predah odlazi s 34:41 za njih, ali u trećoj Labinjani to nadoknađuju pa se u posljednjih deset minuta ulazi s rezultatom 58:58. Nažalost po domaćina sjajni Danijel Krajačić odveo je svoju momčad s 67:66 na 67:74 i tu su nastali ozbiljni problemi po Rudare koji se iz toga više do kraja nisu izvukli.

Kovare je predvodio Igor Đerman, predvodnik labinskog dijela igrača, sa 17 koševa, a isti broj koševa upisao je i Goran Breulj uz čak tri ubačene trice. Treba reći i da je Đerman nadodao deset skokova. Kod Međimurja spomenuti Krajačić ubacio čak 27 poena, uz 11 skokova. Labinjani su ovom pobjedom gotovo pa izgubili šanse da uđu u viši rang, jer ih još čeka susret protiv snažnog Dubrovnika, sutra u 19:30 sati.