GRADONAČELNIK PRIMIO ČLANOVE STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE

GRADONAČELNIK PRIMIO ČLANOVE STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE

29.2.2008. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Društvo

U povodu Dana Civilne zaštite gradonačelnik Labina Tulio Demetlika sa suradnicima primio je predstavnike policije, predstavnike vatrogasnih jedinica s područja Lainštine, labinskog Crvenog križa, te Ureda za obranu. Prijemu su bili nazočni i predstavnici općina s područja Labinštine. U prigodnom govoru Demetlika se zahvalio predstavnicima Civilne zaštite na suradnji i solidarnosti u obavljanju zadataka u proteklom razdoblju, a potom je o aktivnostima zapovjedništva zaštite i spašavana Grada Labina govorio je Boris Rogić iz Službe zaštite i spašavanja Vatrogasne zajednice Istarske županije.

civilna zaštita labin demetlika