Gradonačelnik Labina primio nagrađene učenike

Gradonačelnik Labina primio nagrađene učenike

16.6.2008. // Radio Labin // Objavljeno u kategoriji Obrazovanje

Na kraju ove školske godine Grad Labin upriličio je prijem za učenike labinske Srednje škole Mate Blažine, osnovnih škola Matije Vlačića i «Ivo Lola Ribar» te po prvi puta Osnovne glazbene škole Matko Brajša Rašan koji su tijekom školske godine 2007/2008. sudjelovali i bili nagrađeni na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama kao i njihove voditelje- mentore te ravnatelje škola. Ispred Grada Labina učenike je primila Ljiljana Vale, zamjenica gradonačelnika. U ime Grada svim učenicima dodijeljen je Zbornik Matije Vlačića koji će im zasigurno koristiti u daljnjem školovanju.

nagrade natjecanja priznanje OGŠ Matko Brajša Rašan OŠ Matija Vlačić OŠ Ivo Lola Ribar učenici