LC Live

[FOTO] 11. Olimpijada OŠ Labinštine | OŠ „Matija Vlačić“ najbolja u atletici za mlađe razrede

9.11.2018. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

Danas su po prekrasnom vremenu, na gradskom stadionu održana natjecanja u atletici za mlađe razrede i to u slijedećim disciplinama:  50 metara m i ž, bacanje loptice m i ž, štafeta 4 X 50 m i ž i skok u dalj s mjesta m i ž.

„Matija Vlačić“ bila je najuspješnija škola osvojivši čak 12 medalja ukupno od čega 5 zlata. Iza njih „Ivo Lola Ribar“ sa 2 zlata, a 4 medalja ukupno, te odlični Nedešćani sa 7 medalja od čega 1 zlato. 1 srebro osvojila je i škola iz Čepića, Ivan Goran Kovačić.

1

Ostaju još dva super uzbudljiva dana na 11. Olimpijadi, u ponedjeljak je u popodnevnim satima na rasporedu DAN FINALA u rukometu M i Ž, te malom nogometu, a u srijedu atletika za starije razrede na gradskom stadionu.

Program u ponedjeljak započinje u 16:00 u velikoj dvorani SC „Franko Mileta“ i to ovim redom: utakmica za 3. mjesto i finale u muškom rukometu, zatim isto u ženskom rukometu, te za kraj isto u malom nogometu.