Dva srebra i dvije bronce za STK Brovinje

Dva srebra i dvije bronce za STK Brovinje

2.12.2019. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U Vrsaru je u nedjelju odigrano Pojedinačno prvenstvo PIG regije za mlađe kadete, kadete i juniore.

Stolnotenisači Brovinja osvojili su dva srebra i dvije bronce.

U kategoriji mlađih kadeta Bernaz Leo do finala stigao pobjedama u grupi protiv Terlovića (Jadran),

Mašinovića (Opatija) i Labinjanina (Novigrad). U osmini finala bio je bolji od Filipovića (Tar), u četvrt

finalu od Šakića (Malinska), a u polufinalu od Bogovića (Malinska). U finalu je pružio snažan otpor Šebelji

(Opatija), ali je ipak poražen 3 : 1.

Šebelja je bio nepremostiva prepreka i za Griparića kojeg je zaustavio u polufinalu. Do polufinala Griparić

je pobijedio Lesicu (Malinska), Vojinovića (Tar), Ičina (Jadran), Nastasića (Opatija) i Strilčića (Malinska).

Drndić je grupu prošao kao drugoplasirani s dvije pobjede protiv Fabrisa (Jadran) i Matetića (Opatija) te

porazom od Strilčića (Malinska). U osmini finala je poražen od Lesice (Malinska).

Drugo srebro za Brovinje je u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila Bernaz Sara. Grupu je prošla s tri

sigurne pobjede protiv Brajković (Vrsar), Bednaić (Jadran) i Šušnjić (Opatija). U polufinalu je pobijedila

Lozančić (Jadran). U finalu je odigrala bez respekta prema starijoj Brizić (Vrsar), ali je ipak poražena 3 : 1.

Bernaz, Griparić i Drndić odigrali su i turnir u kadetskoj konkurenciji. Bernaz i Griparić su grupe prošli

kao drugoplasirani s dvije pobjede i jednim porazom. Bernaz je pomalo neočekivano poražen  u

četvrtfinalu od Lukeza (Vrsar), a Griparić se pobjedom nad Holikom (Novigrad) probio u polufinale u

kojem je poražen od kasnijeg pobjednika Simčića (Opatija).

Drndić je zapeo u grupi s jednom pobjedom i dva poraza.

Na turniru je u juniorskoj konkurenciji nastupio i Murtić Dino koji ovaj put nije prošao kvalifikacijsku

grupu.

 

MLAĐI KADETI

 

BERNAZ Leo

- TERLOVIĆ Mihael (Jadran)

3 : 0 (4, 6, 3)

 

- MAŠINOVIĆ Nolan (Opatija)

3 : 1 (4, 6, -9, 5)

 

- LABINJANIN Liam (Novigrad)

3 : 0 (2, 3, 1)

1/8

- FILIPOVIĆ Danijel (Tar)

3 : 0 (3, 1, 9)

1/4

- ŠAKIĆ Adrian (Malinska) 

3 : 1 (8, 6, -4, 10)

1/2

- BOGOVIĆ Ivan (Malinska)

3 : 0 (5, 5, 9)

Finale

- ŠEBELJA Alen (Opatija)

1 : 3 (-7, 10, -5, -6)

 

 

GRIPARIĆ Josip

- VOJINOVIĆ Raul (Tar)

3 : 0 (3, 1, 7)

 

- LESICA Dominik (Malinska)

3 : 0 (3, 9, 0)

 

- IČIN Erik (Novigrad)

3 : 0 (2, 1, 3)

1/8

- NASTASIĆ Marko (Opatija)

3 : 0 (1, 2, 5)

1/4

- STRILČIĆ Matija (Malinska) 

3 : 1 (1, -7, 7, 8)

1/2

- ŠEBELJA Alen (Opatija)

0 : 3 (-12, -3, -10)

 

 

DRNDIĆ Emanuel

- FABRIS Adrian (Jadran)

3 : 0 (8, 3, 5)

 

- STRILČIĆ Matija (Malinska)

0 : 3 (-2, -5, -6)

 

- MATETIĆ Ante (Opatija)

3 : 2 (-5, 5, 6, -8, 4)

1/8

- LESICA Dominik (Malinska)

0 : 3 (-5, -4, -6)

 

            MLAĐE KADETKINJE

 

BERNAZ Sara

- BRAJKOVIĆ Morena (Vrsar)

3 : 0 (5, 4, 3)

 

- BEDNAIĆ Kiara (Jadran)

3 : 0 (3, 2, 3)

 

- ŠUŠNJIĆ Nea (Opatija)

3 : 1 (-8, 5, 4, 3)

1/2

- LOZANČIĆ Sara (Jadran)

3 : 0 (2, 6, 2)

Finale

- BRIZIĆ Ema (Vrsar)

1 : 3 (-5, -8, 9, -12)

 

 

            KADETI

 

BERNAZ Leo

- STARAJ Ivan (Jadran)

3 : 0 (7, 6, 2)

 

- SIMČIĆ Lukas (Opatija)

0 : 3 (-4, -7, -8)

 

- FILIPOVIĆ Ivan (Tar)

3 : 1 (-9, 6, 6, 2)

1/4

- LUKEZ Leo (Vrsar) 

2 : 3 (7, -6, 2, -6, -10)

 

GRIPARIĆ Josip

- PUTINJA Stefano (Pula)

3 : 0 (7, 5, 8)

 

- ŠEBELJA Alen (Opatija)

0 : 3 (-8, -8, -4)

 

- MARŠIĆ Teo (Tar)

3 : 0 (7, 6, 0)

1/4

- HOLIK Raul Dominik (Novigrad) 

3 : 1 (1, -7, 7, 8)

1/2

- SIMČIĆ Lukas (Opatija)

0 : 3 (-12, -3, -10)

 

 

DRNDIĆ Emanuel

- LUKEZ Leo (Vrsar) 

0 : 3 (-3, -1, -1)

 

- MIJANOVIĆ Lukas (Tar)

3 : 0 (4, 5, 4)

 

- HOLIK Raul Dominik (Novigrad)

0 : 3 (-4, -7, -5)

 

 

 

            JUNIORI

 

MURTIĆ Dino

- SIMČIĆ Lukas (Opatija)

0 : 3 (-6, -2, -7)

 

- GRUJOVIĆ Jan (Vrsar)

0 : 3 (-8, -11, -3)

stk brovinje leo bernaz stolni tenis sara bernaz