LC Live

Albona Potpićan 98 i matematički ispao iz lige

21.4.2018. // IstraSport // Objavljeno u kategoriji Sport

Stara pjesma Vice Vukova kaže – “finili su, Mare, bali”. I zaista, prvoligaški futsal u Labinu više nije “doma”, od sljedeće sezone Albona Potpićan 98 igrati će drugu ligu. Nadajmo se. Obzirom na poraz i remi Uspinjače, od večeras više nema matematičkih izgleda da izbore niti playout, a posljednja momčad po propozicijama mora ispasti.

Dubrovčani su sebi večeras pobjedom u Labinu produžili san o playoffu u susretu koji je u sebi imao tri preokreta istaknuo se peterostruki strijelac Stjepan Rezo. Naime, Square je vodio 0:2 u drugoj minuti, da bi do predaha domaćin imao prednost od 5:3.

Otprilike su se tu domaći i „ispuhali“ pa Gospari najprije stižu do smanjenja prednosti Albone Potpićna 98 da bi u posljednje tri minute s isto toliko golova rješili pitanje pitanje pobjednika još jednim preokretom na ovom susretu.

PRVA HFL – 21. KOLO

ALBONA POTPIĆAN 98 – SQUARE 5:7 (5:3)

Strijelci: 0:1 Rezo 1′, 0:2 Leovski 2′, 1:2 Drndić 11′, 2:2 Hoxha 13′, 3:2 Bojkić 15′, 3:3 Rezo 15′, 4:3 Živadinović 16′, 5:3 Bojkić 19′, 5:4 Rezo 23′, 5:5 Rezo 37′, 5:6 Rezo 39′, 5:7 Primić 40′

Žuti kartoni: Zahtila, Bojkić, Bobić, Matulja (AP 98) Kuraja, Rezo (Square)

ALBONA POTPIĆAN 98: Zahtila, Belli, Drndić P., Bojkić, Matulja, Bobić, Živadinović, Hoxha
Trener: Patrik Drndić

SQUARE: Turuk, Cvjetković, Rezo, Gašpar, Leovski, Džanković, Bevanda, Kuraja, Perić, Nebergoj, Primić
Trener: Antun Bačić